בניית מעליות משא

 
חברת ליפט טק מעליות בע"מ מתמחה בהתקנות של כל סוגי המעליות עבור מגוון שלם של לקוחות. בחברת ליפט טק מעליות בע"מ ישיגו עבורכם את המענה ההולם והנדרש לבית הלקוח, למשרד או למפעל, יחד עם שירותי תחזוקה שוטפים שכוללים בדיקות תקופתיות, טיפולים מונעים, חיזוק מערכות ושירות חילוץ 24 שעות ביממה.
 
בניית מעליות משא
 
מעליות משא עושים איתנו חברת ליפט-טק בע"מ חברה המתמחה במעליות מעל 25 שנה
072-2597668
 
הצוות המקצועי של חברת ליפט טק בע"מ ילווה אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב התכנון של המעלית ועד לגמר המלאכה כשהמעלית מוכנה להפעלה. לחברת ליפט טק יש ניסיון מעל 15 שנה בהתקנה של מעליות במשרדים, מבנים ציבוריים, בניית מעליות משא, מעליות פרטיות ומעליות במפעלים וכו', לכן כל שנותר לכם הוא להיות סמוכים ובטוחים בבחירה שלכם בחברת ליפט טק מעליות, שתדאג להתאים לכם את המעלית הטובה ביותר לצרכיכם ולנוחיותכם.
 

מבחר שלם של פתרונות משא

 
 
בליפט טק תוכלו לבחור את הפתרון היעיל ביותר עבורכם, בליפט טק מייצרים מעליות שהם בהתקנה פנימית או מעליות חיצוניות, מעלית שמיועדת לעומסים קטנים או מעלית שעומדת בעומס רב ומכילה ציוד של מפעל תעשייתי שזקוק לשינוע, מעלית עבור מבנה ציבורי שמכיל כמות נכבדה של אוכלוסייה ועוד. בכל אותם מקומות תוכלו לקבל את המעלית המתאימה לכם כמו כפפה ליד. היום כל עסק נדרש להחזיק מעלית שהיא נוחה ויעילה שתחסוך בזמן ותספק ניידות מהירה לכל מקום. כל מעלית משא או מעלית מזון תהווה פתרון מושלם לכל צורך בשינוע של כל סוג של ציוד, הן ברמת היעילות והן ברמה הבטיחותית.
 
 

טיים איז מאני ?

 
ידוע היום שזמן שווה ערך לכסף, לכן כל מעלית משא תהיה מענה מושלם לחיסכון בזמן. שינוע מהיר ויעיל של סחורה בין כל הקומות של הבניין, גם אם מדובר במעט קומות, ללא כל ספק יחסוך לכם גם בכוח אדם. מעליות שמיועדות למשא, למזון או לכל סוג של העברה של סחורות, יהיו שימושיות בכל עסק, מחסן או מפעל ובעזרתן ניתן יהיה להגדיל את הייצור והשיווק של כל בית עסק.
 

מעליות איכות

 
מעליות של חברת ליפט טק הן מעליות מתקדמות שמתעדכנות ומיישמות כל חידוש טכנולוגי מתקדם בעולם המעליות. כל זה יחד עם ניסיון רחב שנים של צוות החברה שמכיל מהנדסים וטכנאים מהשורה הראשונה שמספק שירות תחזוקה מקצועי וזמין בכל שעה, תוכלו להיות רגועים ושקטים. כל מעלית מתוכננת בהתאמה מדויקת לפי צורכי הלקוח ביעילות ובקפדנות, כשהדגש תמיד יהיה על בטיחות הנוסעים והסביבה.
 
בליפט טק ישמחו להעניק לכם ייעוץ ותכנון ולהתלוות אליכם לכל פרויקט חדש בו תהיו מעוניינים לשלב מעלית. כמו כן, תקבלו שירותי תיקונים 24/7 ושירותי תחזוקה קבועים. בליפט טק מצפים לעמוד לרשותכם תמיד ולהעניק לכם שירות מהימן, מקצועי ואדיב.