סלע אחזקת מעליות

המעלית היא ללא ספק גולת הכותרת של בניינים רבים, כאשר כמעט כל אורח נדרש לעבור בהן. אחזקת מעליות היא לא דבר של מה בכך, ודורש מיומנות רבה אשר נמצאת בידיהם של חברות שונות המגיעות עם רזומה עשיר ושנים רבות של ניסיון. אחזקת מעליות כוללת בתוכה את כל הטיפולים הדרושים על מנת להבטיח כי השימוש במעלית יהיה בטוח בכל ימות השנה, כך כל האורחים שלכם יכולים להיות עם ראש שקט. רק חברת סלע מעליות תוכל לספק עבורכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר על מנת שתוכלו להפוך את הנושא של אחזקת מעליות לדבר קל ופשוט.

למה

למה אחזקת מעליות יחד עם סלע מעליות

נמאס לכם להרגיש כי לא מספקים לכם את השירות הדרוש לכם? אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות של אחזקת מעליות על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה? הגעתם לכתובת הנכונה. אנו בחברת כל מעלית נמצאים בתחום של אחזקת מעליות כבר עשרות שנים ומספקים שירותי אחזקה לכל סוגי המעליות ולכל סוגי העסקים.

אנו מאמינים כי הלקוח נמצא תמיד בראש סדר העדיפויות, ולכן נעשה את מירב המאמצים על מנת להקל עליכם להפוך את תחזוקת המעלית לכאב הראש שלנו ולא לכאב הראש שלכם. בסופו של יום אחזקת מעליות היא הסיבה לכך שהמעלית ממשיכה לפעול ללא כל בעיה, ועל מנת שזה ימשך לאורך זמן אסור לכם להקל ראש בנושא הזה.

מה כולל בתוכו שירות של אחזקת מעליות?

אנו בחברת סלע מעליות עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את כל הפתרונות הדרושים לאחזקת מעליות אך ורק אצלנו. כך שתוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים הבטוחות ביותר אשר מספקות לכם את כל מה שדרוש לפעולה תקינה וסטנדרטית של המעלית בבניין או במשרד שלכם.

בין שלל השירותים אותם אנו מספקים לקהל לקוחותינו כחלק מהנושא של אחזקת מעליות ניתן למצוא שירות של החלפת שמנים, ניקוי פיר המעלית, בדיקת חדר המכונות, בדיקת פיר המעלית, חיזוק ברגים במידת הצורך, החלפת חלקים שחוקים בחלקים מקוריים, ויסות התנעה ועצירה, ניקוי כל המנגנונים, שמירה על רמת בטיחות גבוהה על מנת להבטיח את השימוש האידיאלי במעלית שלכם.

כעת כל מה שנותר לכם לעשות על מנת לספק לעצמכם את השקט הנפשי הנדרש זה כמובן לפנות אלינו על מנת שהצוות שלנו יתחיל לטפל בכם כנדרש. אנו מאמינים כי לכל לקוח שלנו מגיע יחס אישי, וזוהי הסיבה שאצלנו אתם מקבלים יחס VIP. בסופו של יום כל לקוח מקבל שירות מרגע תחילת התהליך עוד משלב שיחת הטלפון הראשונית, ועד לשלב הסופי שבו אנו מבצעים התקנת מעליות בדיוק לשביעות רצונכם. כך תוכלו לדעת כי גם אחזקת מעליות תוכלו לקבל את המקצועניים האמיתיים בתחום המעליות בישראל!

אחזקת מעליות 1
רוצים ?