שיפוץ מעליות

לעיתים אנו שוכחים לשכוח כי מעלית דורשת תחזוקה אשר מסייעת לה להישאר תקינה במשך רוב ימות השנה. המעליות הפכו להיות בשנים האחרונות לאחד מהמרכיבים הבסיסיים בכל בניין, בוודאי כאשר כיום המטרה היא לאכלס כמה שיותר דיירים בכל בניין – לפיכך הבניינים שנבנים גבוהים במיוחד. במדינת ישראל מעליות משרתות מידיי יום מיליוני אזרחים, דבר שממחיש עד כמה השימוש בהם שכיח ויומיומי עבור מרביתנו. אנו בחברת סלע מעליות משקיעים את הידע והניסיון שלנו על מנת להפוך את השימוש שלכם במעלית לבטוח, ואת החיים שלכם להרבה יותר קלים ופשוטים כאשר אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר בתחום זה.

למה

אנו מגיעים עם רזומה עשיר של עשרות שנים בתחום המעליות, כאשר בין היתר שיפצנו ושידרגנו כמות גדולה במיוחד של מעליות מכל הסוגים. אנו מספקים את כל סוגי השירותים החל מהשירותים הפשוטים ביותר הכוללים בתוכם החלפת רצפה, פאנלים או תאורה, ועד לתיקונים המסובכים ביותר המדברים לרוב על החלפת המעלית כולה. כל שיפוץ שאותו אנו מספקים לכל אחד מלקוחותינו מותאם באופן אישי לסוג המעלית הנדרש לתקן, כל זה נעשה בעזרת הצוות המנוסה והמיומן שלנו.

שיפוץ מעליות בקריטריונים החמורים ביותר

שיפוץ מעליות הוא תחום מורכב אשר כולל בתוכו אחריות על אין ספור נוסעים מידיי יום. כאשר אתם צריכים לבחור חברה שתספק לכם שירות של שיפוץ מעליות, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה והבטוחה ביותר. זוהי הסיבה המרכזית לכך שאנו חושבים שהבחירה בנו תהיה הבחירה הטובה והנכונה ביותר עבורכם, כי על הניסיון שלנו בתחום המעליות אין כל עוררין. 

מאז שחברת סלע מעליות נכנסה אל השוק, אנו משתדלים לספק לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר תוך מתן דגשים והצעות רלוונטיות אשר מתאימות לסיטואציה שלו בלבד. בנוסף אנו משתדלים לספק גם מחירים הוגנים אשר יהפכו את תיקון המעלית לדבר הכרחי, ולא לדבר שקשה מאוד להשיג בגלל המחירים הגבוהים שאינם שווים לכל כיס.

מה חברת סלע מעליות מספקת ללקוחותיה?

  • חילוץ של נוסעים אשר נתקעו במעלית – שירות הניתן 24
  • שעות ביממה ובמהלך כל ימות השבוע
  • טיפול אפקטיבי ויעיל באופן מיידי לכל בעיה או צורך – כך תרגישו שאתם בידיים המקצועיות ביותר
  • שיפוץ מעליות על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר עובדים בתחום כבר עשרות שנים ומכירים אותו היטב
  • טיפול מונע אשר נועד על מנת להאריך את אורך החיים של המעלית הישנה שלכם ולחדש אותה
  • שיפוץ מעליות באופן יעיל אשר יגרום למעלית הישנה שלכם להיראות כמו מעלית חדשה לחלוטין
    על מנת שכל שיפוץ מעליות יסתיים בהצלחה, חשוב מאוד לקבל את השירות על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מכירים את התחום על בוריו. אנו בחברת כל מעלית נשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותינו ולספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום של שיפוץ מעליות. אנו מציעים את כל הטיפולים הנדרשים, כך שתוכלו להוריד את כאב הראש הזה מכם, ותדעו כי יש מי שדואג למעלית שלכם. אנו נבצע החלפת חלקים על ידי חלקים מקוריים בלבד, שיפוצים מקיפים, כל סוגי ההחלפות וגם כל סוכי התיקונים. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם כאשר אתם נתקלים בבעיה עם המעלית שלכם.
שיפוץ מעליות 1
שיפוץ מעליות 2

מקבלים מעלית חדשה

המעליות הפכו להיות חלק אינטגרלי מכל בניין, ולכן אנו משתמשים בהן על בסיס יומיומי. על מנת שתוכלו לקבל את המעלית שתמיד חלמתם עליה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל צוות המומחים שלנו. אנו מציעים לכם את ההצעה הטובה ביותר שתוכלו לקבל – שיפוץ מעליות באופן האפקטיבי ביותר, כל זאת במינימום של זמן או מאמץ מהצד שלכם. 

מעליות ישנות הן דבר שיכול להשפיע על כל קבלת הפנים לאורחים שלכם, ולכן אנו מציעים שיפוץ מעליות אשר יתקן את כל הפגמים וישדרג את התא הפנימי של המעלית באופן מלא. כך שאף אחד מהאורחים שלכם לא ירגיש כי מדובר במעלית חדשה, מכיוון שהמראה שלה נראה בדיוק כמו מעלית חדשה שנבנתה ממש לאחרונה – זוהי המומחיות שלנו.

שיפוץ מעליות אצל הטובים ביותר!

אנו בחברת סלע מעליות נעשה את מירב המאמצים על מנת שתהיו מרוצים ושבעי רצון מהשירות אותו אנו מספקים לכם. אנו מגדילים את מעגל הלקוחות שלנו בכל שנה, הסיבה לכך היא היכולת שלנו לשפר את השירות שלנו בכל שנה מחדש – כל זאת על מנת לתת לכל אחד מהלקוחות שלנו את הטוב ביותר בין אם מדובר על לקוח חדש או על לקוח ישן. אנו פועלים בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו מתוך אמונה כי אין לנו שום סיבה לדבר על נושאים לא קשורים או להפוך את העניין של שיפוץ מעליות למסובך יותר ממה שהוא באמת. המטרה שלנו זה לקחת את הסכום שמגיע לנו על התיקון או השיפוץ, וכמובן לראות אתכם מרוצים ומאושרים.

שירות אדיב זוהי אחת מהמומחיות שלנו בחרת כל מעלית, כאשר אנו שמחים לראות את הלקוחות הישנים שלנו חוזרים רק בגלל שהם זכרו אותנו לטובה. כל מהלך הטיפול בכם יהיה נוח ונעים, כאשר אנו נעשה את מירב המאמצים לתקן את התקלה במהירות האפשרית, מתוך הבנה כי מדובר בדבר הכרחי כאשר מדובר על מעלית של בניין או של עסק. לא משנה אם מדובר על מעלית גדולה או על מעלית קטנה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל חברת מרום מעלית על מנת לקבל את התיקון או השירות הטוב והיעיל ביותר למעלית שלכם.

רוצים ?