מעליות לשירותך

כי בטיחות היא הכל

בטיחות הכל

סלע תיקון מעליות

לכל מעלית יש את אורך החיים שלה, ולא מן הנמנע כי ככל שהשנים עוברות אתם תשימו לב שהמעלית איננה פועלת כמו בעבר – או אפילו משמיעה קולות מוזרים שאינכם מבינים מהיכן הם מגיעים. במקרה כזה באופן טבעי עולה חשש להשתמש במעלית באופן קבוע, דבר שיכול להיות מטרד רציני לרוב הדיירים בבניין. אינכם יכולים להשלים עם סיטואציה שכזו, ואנו בחברת סלע מעליות כאן על מנת להפוך את השימוש במעלית לבטוח עבורכם. כשאנשי המקצוע שלנו נמצאים באזור, אתם יכולים להיות סבורים כי המעלית שלכם תהפוך להיות בדיוק כמו שהייתה בתחילת דרכה. אנו מגיעים עם רזומה עשיר ולא מעט לקוחות אשר פזורים בכל רחבי הארץ, כך שאתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

למה

תיקון מעלית – הדרך שלכם להאריך את חייה

השימוש במעליות הוא שימוש יומיומי, וברוב המקרים אפילו תשתמשו במעלית כמה פעמים ביום על מנת לעלות ולרדת בבניין. באופן טבעי ככל שהמעלית נמצאת בשימוש גבוה יותר, כך הסיכוי שלה להישחק הופך להיות הרבה יותר שכיח. מהסיבה הזאת המעלית שעד לא מזמן שירתה אתכם בצורה נאמנה מתחילה לגלות סימני מצוקה, סימני המצוקה יכולים להגיע גם בתור סימני אזהרה מקדימים – או אפילו במצב שבו המעלית נתקעת ללא כל התראה מוקדמת.

אנו בחברת סלע מעליות נמצאים כאן על מנת להפוך את המצב הזה לכמה שפחות שכיח. בעזרת שירותי אחזקה ושירותי תיקון מעליות על ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו, אתם שומרים על המעלית שלכם לאורך זמן. אנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות על מנת להפוך את התיקון לפרקטי ולכזה אשר שומר על אורך החיים של המעלית שלכם. כך תוכלו לדעת כי המעלית שלא תעבוד באופן אידיאלי לאורך שנים רבות וללא חששות או סימני שאלה מהצד שלכם.

בעזרת שירות של תיקון מעליות אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף על מצבים שבהם בעיה קטנה הפכת להיות בעיה גדולה אשר משביתה את המעלית לחלוטין. זוהי הסיבה שאנו בחברת סלע מעליות מספקים ללקוחות שלנו את השירות המקצועי והטוב ביותר לאורך עשרות שנים של עשייה בתחום.

צריכים שירות של תיקון מעליות? זה אנחנו!

אתם בטח שואלים את עצמכם מה כבר יש לתקן במעלית, אם המעלית תקינה ועובדת? כמובן שלא תמיד יש דברים שצריך לתקן, אך זוהי המשימה שלנו לוודא כי המעלית שלכם תקינה ופועלת כמו שצריך. אנו בחברת "כל מעלית" עובדים בשקיפות מלאה אל מול הלקוחות שלנו, מתוך אמונה כי שיתוף פעולה והחלטות משותפות הם אלה שצריכים להניע אותנו. הצוות המנוסה והמיומן שלנו יגיע עד אליכם על מנת לאבחן את המצב הנוכחי של המעלית שלכם, ונבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר – תוך מתן הסבר מלא על כל שלב שאליו אנו מגיעים. כך לא תהיו מופתעים ותוכלו לדעת בדיוק מה אתם עומדים לקבל מהצוות שלנו.

צריך להדגיש כי תיקון מעליות חייב להתבצע באופן מיידי, מיד כאשר מאתרים תקלה או עולים על בעיה אשר יכולה להוביל לתקלה רצינית. התמהמהות תוביל בסופו של יום למצב שבו המעלית תשבוק חיים או תסב סכנה לדיירים אשר משתמשים בה. אסור לקחת סיכונים גם כאשר מדובר על בעיה קטנה שעל פניו מצטיירת כמו בעיה שלא צריך לתקן באופן דחוף, כי בעיה קטנה בתוך זמן קצר הופכת להיות בעיה גדולה ורצינית. התיקונים שעומדים על הפרק בכל בעיה הם רבים ומגוונים, וזוהי הסיבה שאנשי המקצוע שלנו הם אלה שבסופו של יום מקבלים את ההחלטה הסופית. אנו נהפוך את קבלת ההחלטות שלכם להרבה יותר קלה, כל זאת בעזרת ייעוץ והכוונה הניתן לכם על ידי אנשי המקצוע שלנו.

עומדים בקריטריונים החמורים ביותר

תיקון מעליות אינו כולל בתוכו אך ורק את התיקון עצמו, אלא גם מתן תחזוקה שוטפת מיד לאחר התיקון ובאופן קבוע על ידי אנשי המקצוע שלנו. בין שלל אפשרויות התחזוקה ישנו צורך מובהק לבצע ניקוי, שימון וגירוז של כל המערכות שבאמצעותן המעלית פועלת. רק כך תוכלו להבטיח כי בעיות קטנות לא יופיעו, וגם אם מופיעות בעיות קטנות שמים אליהן לב בתוך זמן קצר. זוהי הדרך הטובה ביותר שלכם להבטיח שהמעלית שלכם תעבוד לאורך זמן, וכל זאת מבלי שתצטרכו לקרוא לטכנאי בכל יום על מנת שיבצע בדיקה או יבצע תיקונים נקודתיים אשר בראייה לאחור לא משפרים את המצב הקיים. המטרה שלנו בחברת סלע מעליות היא להפוך את השימוש שלכם במעליתלטוב ולמשתלם ביותר.

אנו מבינים כי כספי ועד הבית הינם חשובים מאוד, בטח בעידן שבו כל תיקון בבניין יכול לעלות לא מעט כסף. מהסיבה הזאת אנו מספקים ללקוחות שלנו שירותי תחזוקה אשר מטרתם הסופית היא כמובן לחסוך לכם בעלויות ובהוצאות הועד, כך שהמעלית שלכם תעבוד באופן תקין ושוטף ללא תיקונים גדולים. תיקון מעליות זה לא עסק זול בכלל, אך אם מבצעים אותו על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים כמו אנשי המקצוע שלנו בחברת סלע מעליות אתם יודעים כי התקלה לא תחזור על עצמה פעם נוספת. כך אתם גם משיגים לעצמכם שקט נפשי, בידיעה מלאה כי אתם עושים את המקסימום על מנת לשפר את אורך החיים של המעלית שלכם – ולא פחות חשוב אתם חוסכים כסף על תיקונים גדולים אשר יכולים להפתיע אתכם ללא כל התראה מוקדמת. זוהי הסיבה שאנו מספקים שירות של תיקון מעליות למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ מתוך ידיעה מלאה כי אצלנו אתם נמצאים בידיים הטובות ביתר עם צוות שלם אשר מלווה אתכם מתחילת הדרך צעד אחר צעד באופן עקבי.

למה כדאי לכם לבחור בחברת סלע מעליות?

כיום ישנם לא מעט חברות אשר יציעו לכם שירות של תיקון מעליות ברמה גבוהה, אך בסופו של יום מדובר בהבטחות שתצטרכו לבחון אותם במבחן הסופי. אנו בחברת מרום מעליות מחזיקים צוות שלם אשר זמין לסייע לכם בכל רגע נתון על מנת להפוך את השימוש שלכם במעלית לקל ופשוט הרבה יותר. הצוות שלנו כולל בתוכו טכנאים מנוסים, מהנדסים מיומנים והנדסאים בכירים אשר עובדים מסביב לשעון על מנת לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר לכל בעיה. 

אנו משתדלים לתת לכל לקוח את השירות הטוב ביותר ביחד עם ידע מקצועי רחב אשר עומד לרשותנו מעבודה של שנים רבות בתחום. בסופו של יום אנו מאמינים כי כאשר תראו את התוצאה הסופית שתקבלו בעזרת אנשי המקצוע שלנו תוכלו להבין כי קיבלתם את ההחלטה הטובה ביותר לשים את המעלית שלכם בידיים שלנו. בתוך זמן קצר תוכלו לגרום למעלית שלכם לחזור ולעבוד כמו שהיא עבדה שהבניין כולו היה חדש והמעלית עצמה הייתה חדשה לחלוטין.

אז אנחנו בחברת סלע מעליות זמינים על מנת לספק לכם שירות של תיקון מעליות.
אתם מוכנים לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם? כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם ולהסביר לכם בדיוק כיצד לפעול בהתאם למצב שאליו נקלעתם או לבעיה שבגינה אינכם יכולים להשתמש במעלית.

תיקון מעליות 1
רוצים ?